Teen-Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+8
αииα тнє вυииy
jazz
×_drolja s pedigreom_×
BurNinGMooNLighT
-filip-
Tominac
Shokre_zg
bad-
12 posters

    Najbolja marka auta ?

    ˇ°ˇJosipaˇ°ˇ
    ˇ°ˇJosipaˇ°ˇ
    Admin
    Admin


    Female
    Number of posts : 320
    Age : 32
    Lokacija : City VG
    Job/hobbies : zubotehnicar
    Navijam za : DiNaMo
    Registration date : 2008-11-10

    Najbolja marka auta ? - Page 2 Empty Re: Najbolja marka auta ?

    Post by ˇ°ˇJosipaˇ°ˇ Sun Jan 11, 2009 6:12 pm

    pa je...meni je isto bitno da imam dobre zvucnike u autu...to je ***...a sad cu uskoro na vozacki i bila bih zadovoljna kad bi mi starci kupili neki mali autic koji malo trosi....neka mala corsa ili peugeot....il ova nova opel astra hahha
    avatar
    Erox
    Rođen
    Rođen


    Male
    Number of posts : 1
    Lokacija : Zagreb
    Job/hobbies : Spavanje,ljencarenje
    Navijam za : Chelsea
    Registration date : 2009-01-13

    Najbolja marka auta ? - Page 2 Empty Re: Najbolja marka auta ?

    Post by Erox Sat Jan 24, 2009 2:43 am

    Ma nema nis ravno Mazdi RX-8 Revolution C LBS. Predobar auto. Nedode puno(unutar nasih standarada) oko 40-etak tisuca €. A za te pare nes nace boljeg...Japanac-da se *** nabrijat,stock vec *** izgleda a pogotovo kad stavis branike i sve te gluposti...ubojito...imam bas jedan tekst koji sam moro spremiti jer je tip tako smijeno opiso kak je prvi put vozio taj auto... Evo ga: "Zamislite; sjedate u auto, okrećete ključ i ugledate okretomjer koji završava sa 10! Do tada auto nisam imao priliku da „zavrnem“ više od 7000 okretaja tako da mi je ovo sve djelovalo jako neobično.. stiskanjem relativno laganog kvačila nalazim prvu brzinu. Krećem; bez ikakve drame ubrzavam polako i očekujem da će se u svakom trenutku desiti nešto neočekivano što će mi otkinuti glavu i obrisati osmjeh sa lica, ali ništa se takvo ne dešava.. Prebacujem u drugu pa u treću te donosim zaključak kako je mjenjač odličan.. Odlučujem se da stisnem gas i vidim kako se motor ponaša. Odlučno prebacujem u drugu i krećem punim gasom! Nabire i nabire okretaje bez imalo muke, ali nikad kraja! Ustrašeno puštam gas na 7000 okretaja jer nisam navikao na ovu simfoniju! Oči mi širom otvorene gledaju u neiskorištenu skalu okretaja. Hrabro stisnem gas; druga 9500, treća 9500 nabrah skoro 170km/h bez problema sve dok policajac nije lizalo ispružio i kroz prozor me sa osmjehom pozdravio."

    P.S. i evo jos koji podatci: Motor s rotirajućim klipom RENESIS razvija do 170 kW (231 KS) kod 8200 1/min - i to bez kompresora ili turbinskog punjača. Kod motora s rotirajućim klipom RENESIS
    170 kW (231 KS) kod 8200 1/min
    ubrzanje je stalno, a snaga se razvija kontinuirano i snažno. i sry sto sam nabaco ovoliko tekst od jdenom ni ja nevolim citati nes sto izgleda ovako al...ipak je to o MAZDI RX-8 Revolution C LBS
    cheers
    BurNinGMooNLighT
    BurNinGMooNLighT
    Početnik
    Početnik


    Female
    Number of posts : 70
    Age : 31
    Lokacija : Knin
    Job/hobbies : Škola mutava
    Navijam za : Hajduk ofc. Very Happy
    Registration date : 2008-11-17

    Najbolja marka auta ? - Page 2 Empty Re: Najbolja marka auta ?

    Post by BurNinGMooNLighT Tue Apr 07, 2009 11:12 pm

    sto vece to boljeee Very Happy

    Sponsored content


    Najbolja marka auta ? - Page 2 Empty Re: Najbolja marka auta ?

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri Apr 26, 2024 3:05 pm